Левицкий Роман. Пластика груди

Проверено
Профессионализм
Консультация
Отношение
Сервис
Цена:
120000.00

Пошуками пластичного хірурга займалась я і моя мама, переважно – це був пошук в Інтернеті. Мій випадок досить складний, тому що потрібно було ендопротезувати одну молочну залозу, а іншу зменшувати (підтягувати). Ми натрапляли на дійсно різні клініки, ми їздили на декілька консультацій в інші клініки. Мені сподобалось наповнення сайту клініки Романа Мироновича, що відразу можна переглянути фотографії до-після (для мене це був визначний критерій прозорості та чесності). Також звертали увагу на відгуки, як на сайті клініки, так і на інших сайтах.

Те, що лікар приймає в суботу для нас стало величезним плюсом, оскільки у нас з мамою робота і ми здалеку, тому треба було все спланувати. На консультації нам все сподобалось і наступний наш візит в клініку вже був безпосередньо на операцію. Я їхала на диво спокійно, навіть не зважаючи на те, що це було моє перше хірургічне втручання. Аналізуючи зараз свій стан перед операцією, я розумію, що причина відсутності страху була лише в одному – лікар викликав довіру. Я була впевнена в професійності, ставлення було на вищому рівні. Був момент спокою і впевненості, що все буде гаразд.

Прооперувалась я в понеділок, а поїхала додому в четвер ввечері. Я провела 4 дні в чудовій палаті, мені було повністю комфортно. Кожного дня до нас приходили, перевіряли мій стан, медсестри вчасно приходили давали уколи, все було без претензій в цьому плані. Але надмірною увагою теж ніхто не надокучав і я змогла прекрасно відпочити.

Коли пройшло два тижні з дня операції я вже почувала себе значно легше і жодного дискомфорту не було. А зараз, то взагалі ходжу, рухаюсь і абсолютно нічого не дає про себе знати. Я вважаю, що дуже вдало пройшов весь реабілітаційний період. Результатом я повністю задоволена. Залишаю тут свій номер телефону 097 357 15 55 на рахунок, якщо комусь потрібна порада. Я надзвичайно рада, що потрапила до Романа Мироновича, тому з радістю буду рекомендувати його тим, хто дійсно потребує професійного хірургічного втручання.