Фреш-Арт салон красоты

м. Коломыя, вул. Січових стрільців, 34

На карте:

Статистика

По результатам 1 отзыва
Оценка/ 0 из 10
Клиенты оценили
  • Профессионализм
  • Консультация
  • Отношение
  • Сервис

Фреш-Арт салон красоты

Сучасна косметологія - це наука , де вдало поєднуються знання лікарів , передові технології у виробництві високоякісних косметичних препаратів і класна апаратура . Фахівці салону краси "Фреш-Арт " до питання догляду за шкірою , корекції фігури, омолодження підходять з повною відповідальністю.

У салоні працюють кваліфіковані фахівці мають дипломи кращих навчальних закладів у цій сфері. Крім того майстри салону постійно прагнуть до підвищення свого професійного рівня , відвідуючи семінари та конгреси , приймаючи участі в конкурсах , вони завжди в курсі всіх новинок індустрії краси.

Фахівцям салону підвладні сучасні технології будь-якої складності .Принцип роботи - це комплексні програми та індивідуальний підхід до кожного. Перш , ніж почати роботу в будь-якому з цих напрямків , Вас обов'язково проконсультують і складуть програму відвідувань і процедур залежно від проблеми , проведуть діагностику , виявлять протипоказання.

Всі косметичні засоби зареєстровані і дозволені до застосування на Україні . Пацієнтів з проблемною шкірою проконсультує лікар-дерматолог і , перш , ніж виконати маніпуляції з шкірою , призначить лікування із застосуванням фармацевтичних препаратів , що дозволить не тільки очистити шкіру , але і вирішити саму проблему вугрової висипки.

Кажуть, що краса врятує світ, а підкреслити і зберегти красу вам завжди допоможе салон краси «Фреш-Арт»!

Фреш-Арт салон красоты. Про учреждение ,отзывы пациентов,фото до и после процедур, цены, записаться на консультацию. Акции, видео, вопросы и ответы.